Австралія увійшла в топ-3 країн світу за кількістю встановлених крипто-банкоматів


1:41 PM, 25 Січня 2023
btc atm

Згідно з даними Coinatmradar, Австралія увійшла до трійки лідерів у світі за кількістю крипто-банкоматів, випередив Іспанію. З 234 крипто-банкоматами Австралія поступається лише Сполученим Штатам і Канаді.

В Австралії спостерігається різке зростання кількості крипто-банкоматів, лише за останні три місяці 2022 року в країні було встановлено 99 апаратів. Імпульс зберігся і в новому році: з 1 січня було встановлено 16 нових апаратів. Натомість Іспанія втратила 4 апарати та наразі в країні є 222 крипто-банкомати.

Незважаючи на вражаючі показники Австралії, вона все ще значно відстає від США, де встановлено 33 387 банкоматів, або 86,9% всіх банкоматів у світі. Разом з Канадою, Сполучені Штати володіють приголомшливими 94,4% всіх крипто-банкоматів.

У січні 2023 року австралійське місто Кулангатта отримало свій перший біткоїн-банкомат з інтегрованими можливостями Lightning Network. Він працює аналогічно традиційним криптобанкоматам, але економить значний час транзакції завдяки рішенню рівня 2 Lightning. А також дозволяє купувати дуже невеликі суми BTC.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!