Авіакомпанія ANA запустила торгову NFT-платформу ANA GranWhale


05.06.2023
У 2022 році на блокчейні Ethereum було випущено NFT-токенів на $ 23,7 млрд

Японська авіакомпанія All Nippon Airways (ANA) представила торговий майданчик для продажу невзаємозамінних токенів (NFT) під назвою ANA GranWhale NFT.

NFT-маркетплейс був запущений 30 травня компанією ANA NEO, яка є частиною ANA Group. Для фінансування проєкту компанія ANA залучила $38,4 млн ще в березні 2022 року.

Перші доступні на майданчику продукти – це роботи авіаційного фотографа Люка Одзави. Наразі кожен NFT коштує 100 000 єн (близько $717). Другий набір продуктів стане доступний для купівлі 7 червня і включатиме понад 1 500 NFT. Загалом на майданчику буде доступно 1574 предмети.

Президент ANA NEO Міцуо Томіта зазначив, що компанія рада відкрити новий спосіб взаємодії з клієнтами і поліпшити їхнє обслуговування. ANA NEO прагне розкрити потенціал NFT в авіаційній галузі, об’єднуючи цифрову та фізичну сфери.

Це не перший випадок, коли авіаційна галузь впроваджує технології метавсесвіту і пов’язані з ними інновації у свої сервіси. У березні аргентинська авіакомпанія-лоукостер Flybondi запустила проєкт Ticket 3.0, пропонуючи свої квитки у форматі NFT. А минулого року авіакомпанія Emirates, що базується в Дубаї, оголосила про впровадження можливості оплати біткоїнами за свої послуги.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *