Apple оновила рекомендації щодо використання NFT у App Store


10:54 AM, October 25 2022
app store nft

Компанія Apple опублікувала нові правила роботи в магазині додатків Apple App Store. Серед нового роз’яснюється, зокрема, політика компанії щодо невзаємозамінних токенів (NFT) та криптовалют.

«Додатки можуть використовувати внутрішні покупки для продажу та надання послуг, пов’язаних з невзаємозамінними токенами (NFT)…[і] можуть дозволяти користувачам переглядати свої власні NFT, за умови, що володіння NFT не розблоковує функції або функціональність в додатку. Додатки можуть дозволяти користувачам переглядати колекції NFT, що належать іншим особам, за умови, що додатки не повинні включати кнопки, зовнішні посилання або інші заклики до дії, які направляють клієнтів до механізмів покупки, відмінних від покупки в додатку». — говориться у оголошенні.

Це може фактично стримувати користувачів від придбання NFT, оскільки основним варіантом використання NFT є те, що вони іноді можуть розблоковувати контент, захищений токенами. Наприклад, NFT-колекції Moonbirds та Bored Ape Yacht Club пропонують власникам ексклюзивний доступ до різних каналів зв’язку, товарів та інших подібних привілеїв.

Крім того, розробникам заборонено створювати “кнопки, зовнішні посилання або інші заклики до дії”, які можуть підказати користувачам, як обійти App Store для придбання NFT через інші платформи. Замість цього App Store хоче, щоб його користувачі здійснювали покупки через додаток.

Правила рецензування в App Store є важливими, оскільки вони вказують розробникам, що вони можуть і що не можуть публікувати в App Store. Порушення таких правил може призвести до відхилення або видалення додатку.

Раніше Apple оголосила, що збирається стягувати 30% від усіх NFT, що продаються в додатках, які пропонуються через її платформу.

Місяць тому новина про 30% плату за NFT розчарувала генерального директора Epic Games і прихильника криптовалют Тіма Суїні, який заявив, що Apple ” необхідно зупинити”, оскільки цей крок “знищує нову технологію, яка може конкурувати з її гротескно завищеними цінами на платіжні сервіси в додатках”.

Крім NFT, Apple також переглянула деякі свої формулювання щодо додатків для обміну криптовалют, перелічених в App Store.

«Додатки можуть полегшувати транзакції або передачі криптовалюти на схваленій біржі, за умови, що вони пропонуються тільки в країнах або регіонах, де додаток має відповідні ліцензії та дозволи на надання послуг з обміну криптовалюти». – йдеться в рекомендаціях.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!