Аналітики вказали на зниження коефіцієнта прибутковості біткоїна


30.09.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

У вересні коефіцієнт прибутковості витраченого виходу (SOPR) біткоїна опустився до цифр, зафіксованих наприкінці 2018 року. Про це повідомляють експерти дослідницької компанії Glassnode.

За даними аналітиків, на тлі затяжного ведмежого тренду, присутнього на ринку біткойна з листопада 2021 року, ходлери почали продавати монети BTC за ціною в середньому на 42% нижчою від тієї, за яку їх було куплено.

Виходить, інвестори зазнали збитків у розмірі 42%, позбуваючись нещодавно монет за курсом близько $18 400, придбаних приблизно за $32 000.

Через падіння ціни біткоїна лінія ковзного середнього SOPR за сім днів стала рухатися вниз навесні 2021 року. Влітку цього року вона подолала позначку 1, що означає паритет між профітом і збитками, і до кінця вересня опустилася приблизно до 0,5. Це свідчить про те, що більшість трейдерів продають монети на шкоду собі.

У 2018-му вартість біткоїна почала підвищуватися незабаром після того, як показник SOPR знизився до 0,5. Під час потужного пампа приблизно за півроку криптовалюта подорожчала більш ніж утричі. Проводячи аналогію, можна припустити, що розворот на ринку BTC уже не за горами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *