Аналітики очікують, що обсяг платежів у біткоїні досягне $3.7 трлн до 2031 року


25.10.2022
Голова Bakkt вважає, що біткоїн залишиться у фінансовій системі назавжди

Аналітики компанії Allied Market Research очікують, що обсяг платежів у біткоїні зростатиме в середньому на 16.3% на рік і до 2031 року досягне $3.7 трлн.

В 2021 році обсяг платежів у біткоїнах становив $850.55 млрд згідно з даними компанії. Зростанню прийняття BTC-платежів сприяє попит на ефективні та прозорі методи платежів, особливо в країнах, що розвиваються.

«Крім того, очікується зростання попиту на біткоїни серед банків і фінансових установ і прийняття платежів у криптовалютах в економіках, що розвиваються. Це спричинить розширення ринку платежів у біткоїні протягом прогнозованого періоду». – пишуть аналітики.

Поширення апаратних гаманців робить платежі в біткоїні простішими. Близько трьох чвертей транзакцій з першою криптовалютою відбуваються між власниками гаманців.

Аналітики очікують, що обсяг платежів у BTC на платформах електронної комерції зросте на 20.2%, причому Азіатсько-Тихоокеанський регіон і надалі лідируватиме за цим показником.

Серед перешкод для криптовалютних платежів фахівці Allied Market Research назвали високу вартість рішень для платіжної інфраструктури, а також брак обізнаності про переваги платежів у цифрових активах:

Нещодавно повідомлялося, що один з найбільших хмарних сервісів Google Cloud додасть підтримку криптовалют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *