Аналітики JPMorgan прогнозують зростання ціни біткоїна до $45 000


26.05.2023
Аналітик прогнозує дворазове подорожчання біткоїна у 2023 році

Аналітики фінансової компанії JPMorgan стверджують, що ціна біткоїна може сягнути позначки в $45 000, а головною причиною цього зростання буде збільшення вартості золота. Про це пише The Block.

Експерти стверджують, що обидва активи зазвичай рухаються в одному напрямку і вважаються альтернативними інструментами для інвестування.

У JPMorgan вважають, що при ціні золота вище $2000 за унцію вартість інвестицій в активи, які не контролюються центральними банками, становить близько 3 трлн доларів. Якщо частка біткоїна в інвестиційних портфелях приватних інвесторів відповідатиме частці золота, то ціна криптовалюти зросте до $45 000.

Аналітики розглядають цю позначку як потенційну верхню межу зростання, оскільки вони припускають, що збільшення витрат на майнінг обмежить подальше зростання активу. Вони також враховують майбутній халвінг (скорочення нагороди за майнінг біткоїна, яке очікується у квітні-травні 2024 року. Це автоматично подвоїть вартість видобутку біткоїна, привівши її приблизно до $40 000.

На момент написання біткоїн торгується по $26 799 за монету, згідно даним Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *