Аналітики Glassnode: Біткоїн (BTC) може зіткнутися з тиском на продаж з боку короткострокових власників


2:18 AM, 26 Січня 2023
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Нещодавно компанія Glassnode, яка займається ринковою аналітикою, повідомила, що біткоїн може незабаром зіткнутися з тиском з боку короткострокових власників (STHs), які прагнуть заробити на нещодавньому зростанні ціни флагманської криптовалюти.

За даними Glassnode, недавнє зростання курсу біткоїна до $23 000 підштовхнуло 97,5% його короткострокових власників в один момент протягом тижня в “зелену” зону, чого не відбувалося з тих пір, як найбільший криптовалютний актив за ринковою капіталізацією досягнув свого історичного максимуму в листопаді 2021 року. Аналітики визначають короткострокових власників як тих, хто володіє BTC менше 155 днів. В Glassnode зазначають, що 97,5% STH, які мають нереалізовані прибутки, історично вказують про те, що на горизонті очікується тиск з боку продавців.

Окрім цього, в Glassnode повідомляють, що майнери продають біткоїн через нещодавнє цінове ралі.

“З помітним відновленням доходів майнерів, деномінованих у доларах США, поведінка майнерів змінилася з накопичення +8 500 BTC/місяць, на розподіл -1 600 BTC/місяць. З 8 січня майнери витратили близько -5 600 BTC і зазнали зниження чистого балансу [з початку року]”. – зазначають у Glassnode.

Однак інші показники показують іншу картину. В Glassnode зазначають, що обсяг біткоїнів, який не рухався більше шести місяців, з початку грудня зріс більш ніж на 301 000, що підкреслює впевненість власників.

На момент написання BTC торгується по $22 837, знизившись на 0,46% за останні 24 години.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!