Аналітик вважає, що ведмежий тренд мем-токена Dogecoin добіг кінця


11:22 AM, October 31 2022
Хешрейт у мережі мем-токена Dogecoin досяг 7-місячного максимуму

Ведмежий тренд криптовалюти Dogecoin завершився, проте покладати надії на її сильне зростання теж не варто. Таку думку висловив криптовалютний трейдер Пітер Брандт у своєму Twitter.

Експерт опублікував графік Dogecoin, написавши про “низхідний канал, який був порушений нещодавнім зростанням курсу DOGE. Це поклало кінець ведмежому тренду криптовалюти, який розпочався в травні 2021 року.

Однак Брандт попередив трейдерів, що вихід DOGE з “червоної зони” не можна розцінювати як автоматичний сигнал про початок бичачого тренда. На думку аналітика, це поширена помилка серед трейдерів-початківців, і найчастіше їхнє припущення помилкове.

Деякі користувачі прокоментували твіт Брандта, припустивши, що це може бути помилковий прорив DOGE, і подальший період консолідації дасть змогу визначити подальший вектор руху монети.

У криптоспільноті багато хто вважає, що нещодавній підскок DOGE до $0.15 пов’язаний з “ефектом Ілона Маска”, а точніше, з його завершеною угодою з придбання Twitter. Навіть коли мільярдер публікував звичайні меми, пов’язані з мем-криптовалютою, це часто підіймало курс DOGE догори. Тому за підтримку монети в криптовалютній спільноті Маска часто називають Dogefather (тато DOGE).

На момент написання мем-токен DOGE торгується на рівні $0.1153, а її ринкова капіталізація становить $15.433 млрд, згідно з даними Coinmarketcap.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!