Аналітик Bloomberg прогнозує, що BTC перевершить “більшість основних активів” у другому півріччі 2022 року


06.10.2022
Аналітик Bloomberg вважає, що біткоїн вступає в бичачу фазу

Старший стратег із сировинних товарів у Bloomberg Intelligence Майк Макглоун заявив, що жовтень історично був кращим місяцем для біткоїна (BTC) з 2014 року, середній приріст за місяць становив близько 20%, і що пікові значення сировинних товарів можуть означати, що біткоїн досяг свого дна.

У звіті Bloomberg Crypto Outlook від 5 жовтня Макглоун каже, що, хоча зростання відсоткових ставок в усьому світі чинить знижувальний тиск на більшість активів, біткоїн бере гору порівняно з сировинними і технологічними акціями, такими як Tesla.

“Коли економічний спад змінюється, ми бачимо відновлення схильності Біткоїна, Ефіріума та індексу криптовалюти Bloomberg Galaxy до того, щоб перевершити більшість основних активів”. – вважає Макглоун.

Макглоун зазначає, що біткоїн має найнижчу волатильність порівняно з індексом товарів Bloomberg (BCOM), який відстежує рух цін на світові товари, як-от золото та сиру нафту, і припускає, що історично волатильність біткойна з більшою ймовірністю відновиться порівняно з сировинними товарами, коли криптовалюта досягає нових максимумів.

Макглоун припустив, що в другій половині 2022 року Біткоїн (BTC) може “перейти до того, щоб стати безризиковим активом, як золото і Казначейство США” після низької волатильності протягом вересня і потенційного піку цін на сировинні товари.

У минулому Біткоїн був тісно пов’язаний з акціями технологічних компаній, а його волатильність робила його ризикованим активом, який трейдери, ймовірно, продавали в середовищі, де інвестори прагнули знизити ризик.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *